Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-06-2016, 23:52   #104
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- No cóż, urlopy nie urlopy, wyjazdy nie wyjazdy jest okazja to dałem posta tym co odpisali.

- Ponieważ terminy się "nieco" rozjechały więc ustalam tą turę do następnego czw czyli do północy 16.VI.


PD


- Adi, Stalowy, Merill, Lemi i Noto po 10 PD.



Omówienie


@Wszyscy

- No niestety naszego kolegę Noto dopadł real więc został zmuszony do rezygnacji z sesji. Póki więc nie wróci jego BG schodzi na dalszy plan. Chwilowo spiknie się z postaciami Ehrana i Wichra a potem się zobaczy.


@Kinomaniacy

- Cóż, właściwie nie dostałem od Was konkretnej informacji co zamierzacie robić po wyjściu z komisariatu więc posterowałem w rytm tego co było w postach. Dlatego zaczynacie pod kinem Oberon.

- Lista u Gardnera jest ta sama co rano w ratuszu.

- Cała okolica kina jest albo w kałużach, albo w błocie ino proporcje i skala się zmieniają. Miejscówa jest już jakimiś peryferiami bagien z przedgórza więc nawet w lato podsycha ale nie wysycha raczej.


@Melina

- Max może opchnąć rower/hulajnogę za ok 2 - 3 nab lekkie (pistol, śrut). Tyle samo za każdą torbę i pompkę.

- Melina leży faktycznie niezbyt daleko, zwłaszcza rowerem czy czymś zmotoryzowanym. Jakościowo czy wystrojowo nie odbiega zbytnio od tego typu przybytków z tego co widać gołym okiem.

- W bezpośrednim sąsiedztwie starej księgarni widać tych trzech kolesi, wszyzscy wyglądają na Szczurów.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline