Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2016, 11:56   #529
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Nie no w ogóle nie ma tu nad czym rozprawiać... przecież próbując pchać dwie osoby na raz bez jakiegoś wspólnego podparcia rozkładasz siłę na dwie osoby. Co by było gdybym podzielił Twój wynik siły na pół przeciwko ich testom siły? :P Chyba było by nieciekawie.

Efcia, wyrazy współczucia.... żeby to chociaż były testy zaklęcia by się ratować fuksem dało... ale takich rzutów na obrażenia dawno nie widziałem

chociaż... strzelałem do Was 4 razy... miałem na k6 kolejno 1, 1, 2, 3. Także cóż... pech się rozprzestrzenia po polu bitwy.. albo Mike go wchłonął chwilowo.

Trafiłem na styk Seavela... obrażenia na 2k6 -> 2 + 3 Nawet desperacki atak nie pomagał.
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline