Wątek: [Imaginica]
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2007, 22:14   #16
geerkoto
 
Reputacja: 1 geerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodze
Kociak - kokoart
Orangutan - Pratchett
Jaki wniosek?
A teraz do rzeczy, czyli do marudzenia...
Gdy zacząłem czytać post prawie się we mnie zagotowało (espresso należy pić w małych filiżankach). Nie lubię, gdy gracze cytują powyższy post...
Na szczęście się opanowałem i przeczytałem kolejne linijki - daję pełne rozgrzeszenie za gładkie przejście we własną twórczość (chociaż dokładne cytowanie, by odtwarzać połowę dialogu, celem skompletowania mija się z celem przy tak małej ilości piszących; nieuporządkowanie chronologiczne w opowiadaniach nie przeszkadza, doprawia narrację).
Druga wątpliwość dotyczy dalekosiężności planów na przyszłość, a raczej ich braku. Po przeczytaniu postu spodziewałem się dobrych wytycznych jak powinienem rozwinąć poszukiwania. Niestety () jedno dobrze sformułowane pytanie zmusza mnie do rozpisania się, więc de facto nie powinienem w ogóle przyczepiać się do postu...
Niestety naszedł mnie nastrój "karzącej ręki mentosa", za co na koniec przepraszam (chociaż w głębi serduszka mam nadzieję, że efekt zostanie osiągnięty; jakikolwiek efekt ).
Jak tylko wymyślę jak błysnąć przykładem, skroję posta z wieloma możliwymi ścieżkami rozwoju (pod warunkiem, że zapał zamiast słomiany nie będzie papierowy).
Szaleństwo...
 
__________________
Znowu boli (blog)...
geerkoto jest offline