Wątek: [Imaginica]
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2007, 22:50   #17
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał geerkoto Zobacz post
Kociak - kokoart
Orangutan - Pratchett
Jaki wniosek?
...że każdy lubi się pośmiać ?

Cytat:
Napisał geerkoto Zobacz post
Gdy zacząłem czytać post prawie się we mnie zagotowało (espresso należy pić w małych filiżankach). Nie lubię, gdy gracze cytują powyższy post...
Przepraszam. Staram się tego nie robić (oprócz cytowania dialogów - co jest zrozumiałe), ale tym razem tak wyszło. Więcej się już nie zdarzy. Obiecuję.

Cytat:
Napisał geerkoto Zobacz post
Niestety naszedł mnie nastrój "karzącej ręki mentosa", za co na koniec przepraszam (chociaż w głębi serduszka mam nadzieję, że efekt zostanie osiągnięty; jakikolwiek efekt ).
Nie ma za co przepraszać. W końcu gramy razem, a żeby przyjemność była obustronna trzeba dążyć do kompromisu. Ty dajesz mi wytyczne, ja się dostosowuje .

Cytat:
Napisał geerkoto Zobacz post
(pod warunkiem, że zapał zamiast słomiany nie będzie papierowy).
Spokojnie, mam jeszcze dwa egzaminy pisemne i trzy ustne, ale primo cały czas się uczyć nie da, secundo i tak jestem uziemiona w domu - mam zerwane ścięgno piętowo-strzałkowe (stopa), a więc wszystkie wyjścia wiążą się z chodzeniem o kuli (chryste za co ><?). Zresztą to by było świństwo, gdyby mój zapał stał się nagle papierowy, a tym raczej nie chcę zostać :P
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein
Latilen jest offline