Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-06-2016, 16:09   #23
Zell
Edgelord
 
Zell's Avatar
 
Reputacja: 1 Zell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputację
Podjęłam ciężką decyzję.

Nie, nie zamykam sesji, ale jestem zmuszona ją zawiesić, mimo że dopiero co rozpoczęliśmy. Powód jest prosty - priorytety. Muszę w końcu we wrześniu obronić licencjat, co wiąże się z napisaniem pracy, zdaniem jednego egzaminu i przetłumaczeniem tony tekstu. Muszę się spiąć w sobie i dać radę, ale do tego czasu nie mogę po prostu zająć się wami.

Po wrześniu nadal będę miała tonę pracy, jako że będę się starała za rok dostać się na kierunek artystyczny na innej uczelni, co wiąże się z toną pracy na rekrutację, ale nie będzie to już to, co jest teraz. Za długo zwlekałam z dokończeniem tego etapu studiów i nie mogę znowu zawalić.

Przepraszam was serdecznie, ale jeżeli po wrześniu, po mojej obronie, będziecie nadal chętni grać to będzie mi bardzo przyjemnie, a i ruszymy wtedy pełną parą.
 
__________________
Writing is a socially acceptable form of schizophrenia.

Ostatnio edytowane przez Zell : 11-06-2016 o 16:12.
Zell jest offline