Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-06-2016, 19:15   #10
Wnerwik
 
Wnerwik's Avatar
 
Reputacja: 1 Wnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetny
Clutterbane, bardzo ciekawy focus. W kampanii, którą prowadzę na żywo mam jacka z tym samym focusem i parę razy uratował drużynie skórę

Slan dostępne są wszystkie descriptory oprócz "location-based", które są powiązane z lokacjami ze Steadfast - a my w końcu gramy w Verdgaardzie (który jest wymyślony przeze mnie) Zbanowane focusy: leads (i tak niejako będziecie dowodzić), Explores Deep Waters (właściwie nie tyle co zbanowany, co niepolecany - ten focus jest mocno sytuacyjny, a wody raczej nie będzie zbyt wiele podczas tej sesji), Constantly Evolves (Verdowie nie lubią mutantów), Focuses Two Personalities (wymagana jest do tego specjalna rasa, która nie występuje w tej sesji) oraz Reforges Completly (wymagana jest do tego specjalna rasa, która nie występuje w tej sesji).
Ja wybieram cyphers i odities dla graczy.
 
Wnerwik jest offline