Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-06-2016, 19:19   #30
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Eryk Zobacz post
Tak luźno zagłosowałem. Conan i bagienno-wężowe klimaty strasznie interesująco brzmią. Jakieś mam dziwne ciągotki do tego typu terenów.
A zapraszam. Będą i yuan-ti, i cywilizacje prekolumbijskie, i dinozaury. Dla każdego coś dobrego.

PS. Rola kapłanów (albo zdrowego rozsądku) wzrośnie - raz, że slow natural healing, a dwa, iż lingering injuries. Mimo że nie będzie aż tak krwawej łaźni jak RAW, to restoration jednak się przyda.

---

Mała aktualizacja - uporałem się z zasadami i wskazówkami dotyczącymi tworzenia postaci. Nic się już nie powinno zmienić. Zainteresowanych graczy zapraszam do komentowania, (a może nawet tworzenia postaci ) a mi już pozostaje skupić się na szlifowaniu Wyspy Grozy i wrzucaniu materiałów settingowych na stronę kampanii. Na wyspie powoli zaczyna brakować miejsca na wszystkie moje pomysły, a jeszcze kultowy moduł Caverns of Thracia woła z półki...

Niedługo powinna pojawić się też mała aktualizacja FAQ - między innymi przyjmę pewnie do jedenastu graczy (cała kampania jest pisana na liczbę od sześciu do jedenastu postaci 3-poziomowych); gracze, których postacie zginęły w jednej sesji będą mogli wystartować nową postacią w kolejnej sesji (dla przypomnienia każda sesja to od 3-6 miesięcy gry); wyjaśnię też kilka szczegółów (jak będę traktować umiejętności społeczne, itd.).
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 11-06-2016 o 19:38.
Lord Cluttermonkey jest offline