Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-06-2016, 22:43   #20
Rafikowy
 
Reputacja: 1 Rafikowy ma wspaniałą przyszłośćRafikowy ma wspaniałą przyszłośćRafikowy ma wspaniałą przyszłośćRafikowy ma wspaniałą przyszłośćRafikowy ma wspaniałą przyszłośćRafikowy ma wspaniałą przyszłośćRafikowy ma wspaniałą przyszłośćRafikowy ma wspaniałą przyszłośćRafikowy ma wspaniałą przyszłośćRafikowy ma wspaniałą przyszłośćRafikowy ma wspaniałą przyszłość
Alex z kolei widząc jaka rzeź może być stworzona, niczym dzieło nie powstrzymanej niczym sztuki. Chwycił za topór, który leżał na ziemi. Po czym popatrzył na ludzi i wyłowił sobie dwie potencjalne ofiary. Pierwszą osobą była niewiasta , która teraz zmieniła się w monstrum. Jeśli by ją zabił w tej furii, taka zdobyć dała by mu o wiele lepszą reputacje w Noxus. Drugą osobą była zmora, którą trzeba było wykończyć, po tym jak chciała mnie zaatakować znienacka łańcuchem, znikąd. To wręcz odrażająco zdradzieckie. Rzucił się więc wpierw na niego , przebijając się przez tłum. Swoją atutową zdolniością, raniąc się delikatnie. Gdy się przbiłem, rzuciłem się na upiora.
 
Rafikowy jest offline