Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-06-2016, 06:16   #12
Wnerwik
 
Wnerwik's Avatar
 
Reputacja: 1 Wnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetny
Dobra, zgapiłem pomysł od Clutterbane'a i materiały będę wrzucał na zewnętrzną stronę - https://numenera-soks.obsidianportal.com/. Zdecydowałem się na to głównie ze względu na bardzo fajne wiki (i tak to chyba będzie tylko jedyna rzecz z której będziemy korzystać), w poście na lastinn nie mógłbym linkować do innych opisów Wiki będzie sukcesywnie opisywana, na razie jest tam tylko informacja na temat Tirehol.

Nie odpisałem na jedno z wcześniejszych pytań, mianowicie - jak działa regeneracja?
Postacie mogą odpocząć 4 razy na dzień. Odpoczynek przywraca 1k6+poziom postaci (czyli w waszym przypadku +1) punktów cech (do dowolnego rozdania pomiędzy straconymi punktami).
Pierwszy odpoczynek zajmuje 1 akcję, drugi 10 minut, trzeci godzinę, a czwarty 10 godzin.
Slan, mam nadzieję, że o to pytałeś, a nie o działanie jakiejś konkretnej zdolności

Mam już parę kart i zgłoszeń, więc podsumuję dotychczasowe (zgłoszeń bez wstępnego pomysłu nie uwzględniałem w spisie):
goorn jako pewnie nano [w trakcie]
Brilchan jako Charming Nano Who Masters Insects [w trakcie]
Clutterbane jako Stealthy Jack Who Crafts Illusions [w trakcie]
GreK jako Mad Nano Who Consorts with the Dead [w trakcie]
Kruchna jako Saskia - Hardy Glaive Who Controls Beasts [prawie gotowa]
Satori jako Mystical Nano Who Travels Through Time [prawie gotowa]
 

Ostatnio edytowane przez Wnerwik : 12-06-2016 o 06:23.
Wnerwik jest offline