Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-05-2007, 09:19   #11
Reuvenan
 
Reputacja: 1 Reuvenan jest po prostu świetnyReuvenan jest po prostu świetnyReuvenan jest po prostu świetnyReuvenan jest po prostu świetnyReuvenan jest po prostu świetnyReuvenan jest po prostu świetnyReuvenan jest po prostu świetnyReuvenan jest po prostu świetnyReuvenan jest po prostu świetnyReuvenan jest po prostu świetnyReuvenan jest po prostu świetny
Machariusie widać "lepiej znasz moje potrzeby odnośnie graczy jakich będę potrzebował do mojej przygody". Różnicy między 1szą i 2gą edycją oczywiście nie ma co kwestionować, bo takowe istnieją i to w widocznym stopniu, ale na dzieje "wędrówki" drużyny, którą będę prowadzić polityka i sytuacja będą miały minimalny wpływ lub też żaden. Bardzo lubię świat Warhammera - na nim się "wychowałem". Klimat tych miejsc jest dla mnie nieporównywalny. Staram się jednak nie trzymać sztywnych ram podręcznika. Dlatego szukam graczy, którzy są chętni pograć w tych realiach bez nieistotnych ograniczeń - niezależnie od edycji.

Pozdrawiam

ps. otrzymujesz ode mnie nową umiejność - czepliwość (-10 do Ogłady)
 
__________________
Może chcesz zagrać w sesję on line za pomocą programu OPENRPG albo FANTASY GROUNDS - napisz na moje gg 5192232

Ostatnio edytowane przez Reuvenan : 11-05-2007 o 09:30.
Reuvenan jest offline