Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-06-2016, 01:05   #35
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Grave

- No poczytałem jeszcze raz i mam parę pytań

1 - Jak długie były te przeskoki z naszego reala? Były całościwe na cały świat "po horyzont" czy jakieś miejscowe, że pole/rejon wokół czy jakieś okno.

2 - Dobrze czytam, że April się zrandkowała z ciężarówką zamiast z moim superprzystojnym superhirołsem jak była "w oknie" i terenie naszego reala? Czy w tym momencie ten real obejmował także nas czy tylko ją?

3 - Te uczucie wyrazistości i intensywności. To się "odpaliło" teraz, w trakcie tego mijania rzeczywistości czy to tak mamy od przebudzenia/wyjścia z kręgu? Dalej trwa ta intensywność?

4 - Czy w momentach "fazy real" mieliśmy na sobie gadżety w stylu komórek, zegarków, mp3 albo ubrania robiły się całe?
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline