Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-06-2016, 12:34   #1143
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
Rob Koza z namysłem przeżuwała źdzbło słomy którą wymoszczony był jej kojec. Sprawiała wrażenie spokojnej, może dlatego że Hawk zabrała gankora na spacer. Z zainteresowaniem wyciągnęła głowę w stronę garści zieleniny przyniesionej przez Roba i zaczęła skubać trawki.

Cosmo
Druga seria strzałów była już o wiele lepsza... cztery strzały trafiły w pień z czego dwa centralnie w punkt wycięty w korze

-Nabierasz wprawy choć na pewno nie zaszkodziłby ci jakiś nauczyciel. Ja ci niewiele doradzę, ale może mam dla ciebie coś co ci pomoże.
Odpowiedział wyciągając mały pistolet z kieszeni
-Powiadają że z celownikiem laserowym każdy może trafić niezależnie od umiejętności więc może cię to zainteresuje... John podał ci pistolet

Cytat:
Taurus Curve
foto 2 foto 3
Obrażenia:0 0PPWymagana Budowa
Kaliber:.380ACP Klasa:P Rozrzut: 2
Specyfikacje: DAO, wbudowana latarka, wbudowany laserowy wskaźnik celu, brak mechanicznych przyrządów celowniczych
Szybkostrzelność:- Magazynek:6+1
Opis: Czasem patrząc na jakiś wynalazek człowiek sobie myśli "Czemu ja na to nie wpadłem!?" zapewne myśl taka przeszła przez głowy konstruktorów konkurencji Taurusa kiedy ten wypuścił na rynek model Curve. Ten mały i lekki (niecałe 300g) pistolet ma bardzo ciekawe rozwiązanie: jego szkielet nie jest płaski jak we wszystkich innych pistoletach tylko łukowato wygięty żeby dopasowywać się do kształtu ludzkiego ciała. Dodatkowo obrys pistoletu jest zaokrąglony i pozbawiony wystających elementów (pomijając demontowalny klips umożliwiający zaczepienie go o pasek albo spodnie.). Nie posiada także klasycznej muszki i szczerbinki (ich namiastkę stanowi biały krzyż wymalowany z tyłu) za to ma integralną latarkę i laser co jak najbardziej wystarcza do strzelania na dystanse samoobrony (w większości przypadków poniżej 10m)
osprzęt: 1 magazynek
Dalszą rozmowę przerwał gwizd lokomotywy oznajmiający o gotowości do ruszenia

All Posiłek (dla niektórych wreszcie) zaczął dobiegać do końca.
Max podniosła głowę słysząc Irisha:
-A chętnie bym się z tobą spróbowała

Rozeszliście się do wagonów

Sam poszła do warsztatowego.
łuski 8ga nie powinny być skomplikowane w ponownej elaboracji oryginalnie nie były zamykane przez zawijanie jak większość naboi do strzelb tylko posiadały wystający pocisk co sprawiało że nowy można by osadzić podobnie albo w przypadku śrutu zamknąć drugą przybitką i zakleić bądź zalać woskiem. Na chwilę obecną posiadaliście zapas naboi z pociskiem litym. Z drugiej strony wyprodukowanie formy do odlewania pocisków byłoby stosunkowo proste. Drugą opcją jest śrut takiej amunicji nie macie. Można by rozebrać amunicję śrutową innego Ga i wykorzystać śrut z niej (i tak nie macie zapasu spłonek do strzelby więc byłby to też sposób na pozyskanie ich) inną opcją byłoby zrobienie siekańców - czyli po prostu poszarpanie obcęgami większego kawałka ołowiu na drobne kawałki byłoby to efektywne ale na ograniczonym zasięgu. Można też liczyć na to że śrut (i spłonki) znajdzie się w najbliższym mieście. Niezależnie od tego jaką amunicje Sam chciałaby elaborować pozostawała jednak kwestia przybitek, raczej na to że dostanie się nowoczesne plastikowe koszyczki do elaboracji amunicji śrutowej do tak nietypowego kalibru nie było co liczyć więc trzeba by wykombinować jak samodzielnie wyciąć je z filcu...
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!
Leminkainen jest offline