Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-06-2016, 16:18   #98
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Mam nadzieje że nie zabiłem szczerbatego. Nie zostawiałbym go o tak samemu sobie gdybym widział że nie dycha

Upicie , przepicie , nawet ogłuszenie - jak najbardziej wchodziło w grę ale nie zadławienie się na smierc ( nawet pisałem że podnosi butle gdy widzi że ten am już dość )
- to tak na wszelki wypadek pisze , gdyby MG chciał mnie póxniej uraczyć informacja o zgonie szczerbawca

zostałbym i nawet pomógł z przywróceniem oddychania. Jak juz pisałem w postach nie chciałbym zastapić złej reputacji opartej na niezbyt prawdziwych przesłankach, na zła reputację opartą na prawdziwych przesłankach

Na górze oczywiście wspieram swoich jesli bitka - to bitka , nie za bardzo zrozumiałem posta, ale domyślam się ze złodzieje myszkowali w naszych pokojach a nasi wyciagneli broń, czy może to tamci wyciagneli broń na widok nadchodzących nas?

Tak czy siak Nevar jesli będzie miał pole do strzału i zasłonę z towarzyszy - czy raczej blokade w dostepie do niego - to będzie strzelał , a jesli byłby z tym problem to zza ich pleców będzie smagał biczem (+tarcza) - korzystając z tego że to broń o przedłużonym dystansie.

No chyba że miejsca starczy dla wszystkich , to wspomoże kolegów rapierem i tarczą.
 
Eliasz jest offline