Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-06-2016, 22:20   #1013
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Lemi

- Czyli z tą zasadą laser jest lepszy od kolimatora. Bo kolimator pozwala strzelać bez kar za prędkość ale w 2 seg a laser w 1 seg. No i daje dużo większy bonus do trafienia choć na krótkie dystanse od kolimatora. Nie wiem czy to dobrze czy źle tak ino wyrażam swoją uwagę. Jak tak ma być to ok. Ale w każdym razie mam wrażenie, że bardzo dopakowuje to ten rodzaj uzbrojenia względem reszty. Podobnie latarka. Jest chyba dużo łatwiejsza do zdobycia niż laser czy kolimator a jest taka sama jak laser czyli lepsza od kolimatora. A latarka można dostać po cenniku po 25 g wedle "Ołowiu" a kolimator wedle tego samego "Ołowiu" po 40 - 70. Więc kolimator spada z tymi zasadami na dość podrzędne miejsce. Trochę ratuje go zasada, że nie ma nic w nim o odległości więc może "się wykazać" tam gdzie laser i latara nie sięgają. To trochę wyrównuje ich wartość. Ale jest to dość poważna zmiana względem "Ołowiu" gdzie laser i kolimator są mniej więcej równoważne. Z tą zasadą na krótkie odległości lepiej mieć laser albo latarę bo daje o wiele większy bonus niż cokolwiek innego, zwłaszcza do szybkiego strzelania.


- A co do sesji. To co jest z tym posiłkiem? Pogadaliśmy o planach, zakupach, modyfikacjach i co? Nic? Żadnej reakcji u lemingów? U Sloan'a zwłaszcza? To po co się było produkować w tym poście...
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline