Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-06-2016, 12:04   #126
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Dnc Zobacz post
Widzę Ulli że Ci się znudziło z nami granie że takie samobójcze akcje odwalasz
Jak by mi się znudziło granie to po prostu napisałbym do MG, że rezygnuję. Póki co mam 2 punkty przeznaczenia, szansę na uniknięcie ciosu 64% i szybkość dzięki której może mnie doścignąć tylko elf ze zdolnością bardzo szybki lub jakiś mutant. Udo jest dobrym niziołkiem z zadatkiem na bohatera. Ma miękkie serduszko i chce po prostu uratować dzieciaka.



Cytat:
Napisał Dnc Zobacz post
Dobrze że się dogadaliscie w komentarzach, jeszcze tylko ustalcie miejsce spotkania i granie poza sesja będzie w pełni
Niczego z Hakonem nie uzgadniałem w komentarzach. Zapytałem tylko kto to Żmija, bo nie przetłumaczyłem sobie jego angielskiej ksywy. Czyżbym zaraził cię Dnc swoim zgorzknieniem? Poplażuj może, na piwo idź. Świat jest taki piękny.
 
__________________
Zawsze zgadzać się z Clutterbane!
Ulli jest offline