Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-06-2016, 12:43   #1014
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
Hmm w którym miejscu w ołowiu jest opisany wskaźnik laserowy? bo nie mogę sobie przypomnieć.

Co do bonusów to wskaźnik laserowy i latarka dają spore bonusy ale na stosunkowo małych odległościach, powyżej 20m (10 dla latarki) już nie dają żadnych efektów podczas gdy kolimator jest przydatny na o wiele większych odległościach, nawet idących w setki metrów, więc wydaje mi się że ograniczenia równoważą bonusy tworząc ustrojstwo które najlepiej sprawdza się na ograniczonej przestrzeni (jednocześnie przy takiej mechanice ma sens instalacja lasera i kolimatora ma jednej broni bo nie są równoważne)

Ogólnie to BG się porozłazili więc chciałem przyśpieszyć, ale faktycznie twój odpis zasługuje na odpowiedź

mocowanie obrotnicy i konstrukcja radia to pytania do waszych techników, Sloan daje zielone światło i jest skłonny wyłożyć gamble na zakupy w tym kierunku.
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!
Leminkainen jest offline