Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-06-2016, 13:13   #1144
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
Sloan podrapał się w głowę
-Nie, myślę że takie oficjalne wystawienie w naszych barwach może nie być takie korzystne jak byśmy sobie życzyli, niezależnie od wyników. Trzeba najpierw zobaczyć co to za walki i jakie są ich reguły potem pomyślimy ale i tak myślę że nawet jeśli nie będziemy się obnosić z naszą flaga i tak skojarzą Irisha z nami. Za to takie nieoficjalne wystawienie naszego reprezentanta może sprawić że ewentualna niechęć skupi się wyłącznie na nim a nie na nas wszystkich, zaś w przypadku gdy go polubią i tak wygrzejemy się w jego blasku. Sorry Irish taki mamy klimat...

-Co do radia to myślę że możemy poskupować albo samemu poszukać jeśli czas pozwoli i spróbować coś wymodzić, o ile nasi spece będą się czuli na siłach. Przy okazji rozejrzelibyśmy się za łódką bo faktycznie niedługo mosty które zdałoby się obejrzeć od dołu, mamy sprzęt wspinaczkowy i można by się opuścić ale łódka będzie szybszą opcją

-Co do obrotnicy, stawiałbym na BRAT-a ma ładowność a zarazem mobilność, ale faktycznie ciężarówka mogłaby być stabilniejsza.
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!
Leminkainen jest offline