Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-06-2016, 15:03   #128
Eryk
Banned
 
Reputacja: 1 Eryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Póki co mam 2 punkty przeznaczenia, szansę na uniknięcie ciosu 64% i szybkość dzięki której może mnie doścignąć tylko elf ze zdolnością bardzo szybki lub jakiś mutant.
Tylko szkoda, że Udo o tym nie wie, bo jest niziołkiem żyjącym w ponurym świecie niebezpiecznych przygód i nie robił sobie karty postaci.

Ja to bym takiemu graczowi za metagaming zabrał wszystkie punty przeznaczenia i jakieś bardzo ujemne modyfikatory dał. Zwłaszcza, że powołując się na swoje podręczniki za ponad cztery tysiące i niezliczone prelekcje, w których brał udział, wszystkich poucza jak się powinno grać w RPG i tak bardzo piekli się o zachowanie klimatu, a sam go nie utrzymuje.
No to to jest dopiero przykład "beznadziejnego przypadku pozbawionego wyobraźni".

Swoją drogą, niziołek biegający szybciej od elfa bez specjalnej zdolności sam musi być spaczony Chaosem jak nic.
 
Eryk jest offline