Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-06-2016, 16:13   #131
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Udzielę ci ostatniej lekcji.


Gdybym w wątku sesyjnym napisał:

Cytat:
-Wbijam ci nóż w nogę oprychu bo mam 64% szansy na unik i dwa punkty przeznaczenia, więc nie zginę- powiedział Udo.

To byłby metagaming. Zresztą żądałeś właśnie takiego prowadzenia przygody od nas i MG. Dlatego udzieliłem ci pouczenia.

Tymczasem ja innemu współgraczowi podałem argumenty w komentach, poza grą, dlaczego moja akcja nie jest akcją samobójczą tylko heroiczną. No ale nie rozumiesz żadnego z tych pojęć.


=============================================


Mistrzu gry. Dzięki za prowadzenie i dotychczasową grę. Uważam, że masz talent do prowadzenia i żałuję, że ta gra skończyła się tak szybko. Niestety nie mam zamiaru przerzucać się gównem z jakimś przedszkolakiem. To poniżej mojej godności.


Dzięki za wspólną grę i udanej zabawy panowie. Przepraszam, że musieliście czytać to wszystko. Gdyby forum oferowało możliwość ignorowania postów nielubianych osób może coś z tego by było.

PS
Dnc mam nadzieję, że nie zdenerwowałem cię czymś. Nie miałem takiego zamiaru. Byłaby szkoda. Mam nadzieję, że jeszcze pogramy w innych sesjach.
 
__________________
Zawsze zgadzać się z Clutterbane!
Ulli jest offline