Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-06-2016, 16:47   #134
Astrarius
 
Astrarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Astrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumny
No po prostu pięknie... muszę wam podziękować za nauczkę. Na przyszłość wiem, że graczy trzeba krótko.
Eryk, jakbyś nie zauważył, ogarnąłem wszystko i jako Mistrz Gry wydałem opinię o sytuacji. Na tym sprawa by się skończyła, ale musiałeś wtrącić swoje trzy grosze, znów toczyć osobistą wojenkę i znów najeżdżać na Ulliego. To moje ostatnie ostrzeżenie. Jedyną osobą, do jakiej się możesz przypierdzielać jestem ja.

Ulli, rób jak uważasz. Nie chcę tego i prosiłbym, żebyśmy jednak spróbowali chociaż dokończyć tę przygodę, ale rozumiem, że to może być za wiele. To ostateczna decyzja, że odchodzisz?

Ze swojej strony mogę obiecać, że dostałem nauczkę i od teraz nie pozwalam na takie akcje. Od tej i na wszystkich moich sesjach jest nienaruszalna zasada, że jak ktoś ma jakieś wąty, pisze do mnie na PW. Jak zobaczę tu, że jeden gracz się czepia drugiego, będę BARDZO nieprzyjemny.
 

Ostatnio edytowane przez Astrarius : 15-06-2016 o 19:03.
Astrarius jest offline