Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2016, 09:10   #110
ObywatelGranit
 
ObywatelGranit's Avatar
 
Reputacja: 1 ObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnie
@Eliasz

Ciekawe czy z Nevara rzeczywiście taki niewinny ptaszek, czy też ma coś za szponami

Żeby nie przedłużać - zakładam, że Iwatsu oraz Kelven ruszą wraz z Chassem na piętro. Bez sensu jest wyczekiwać na odpisy, które na 90% to potwierdzą.

Gdyby było inaczej, to dajcie mi znać.

Mój odpis powinien pojawić się dzisiaj.

Inicjatywa:

Steven - 22
Major - 22
Chas - 22 (działa od następnej tury)
Iwatsu - 20 (działa od następnej tury)
Rabuś-brodacz - 14 (obrażenia 4)
Rabuś z nabijaną lagą - 14
Nevar - 12 (jego kolej)
Pani rabuś z kuszą - 8 (obrażenia 4)
Zwierz - 4 (obrażenia 4)
Rabuś z nożem i workiem - 3
Rabuś z workiem i toporem - 2

Nevar test ataku (z przewagą) - 12, obrażenia - 4
Pani rabuś z kuszą zadaje Nevarowi 6 obrażeń (odnotowałem na karcie)

Nie wrzucam wyników wszystkich rzutów, a tylko te, które was dotyczą. W swoich deklaracjach uwzględnijcie kolejność inicjatywy. Możecie śmiało deklarować po dwa-trzy warianty, na wypadek gdyby przebieg walki się zmienił.

Kelven i Immeral włączą się do walki najwcześniej po następnej turze.
 

Ostatnio edytowane przez ObywatelGranit : 18-06-2016 o 10:39.
ObywatelGranit jest offline