Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2016, 12:47   #666
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Jakiś test na percepcję słuch, czy już został wykonany?
Nie wiesz ilu ludzi masz za plecami. Raczej nie jest to setka, ale gdyby osobnik był sam to tak na chłopski rozum jego groźba oznaczałaby, że jest bardzo szalony. Czy kogoś takiego interesowałaby jakaś książka?


Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Ulli, Markus nie ma licencji na bycie magiem Kolegium?
Zgodnie z tym co napisał w historii uciekł z terminu. Uczniom czarodzieja czasem wydaje się licencję, gdy są wysyłani na akcje. Szczególnie w przypadku prac dyplomowych przed wyniesieniem do godności wędrownego czarodzieja. Fajniej by było gdybyś takie pytania zadawał Markusowi w sesji.


Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Jak łatwe to jest do sprawdzenia?
Jeśli zamiast oryginalnej licencji pokażecie artefakt? Wiesz co, miałem napisać, ale w ostatniej chwili się powstrzymałem. Rzuciłem zamiast tego na naukę magia i mimo przerzutów otrzymałem wyniki powyżej 90. Polegajcie na własnym rozumie.
 
__________________
Zawsze zgadzać się z Clutterbane!
Ulli jest offline