Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-06-2016, 00:28   #106
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 5

- Post jest w terminie więc zaczynamy kolejna turę. Termin dla Was do północy czw. 23.VI.


PD


- Z PD lista krotka, dostaje Stalowy 10 PD.



Omówienie


@Stalowy


- Stalowy jesteś w menelni. Scenki i klimaty jak w menelni. Ogólnie za jednego WD Tabsa i trochę sprytu Młynarz odnalazł faceta który ponoć widział Nocnego Potwora. Więc jak co to nawijaj.


@Reszta

- Co taka cisza? Gdzie jakies posty? Wyjaśnienia, usprawidliwienia jakiekoliwek info co i jak dalej jest czy ma być? Odpisałem Waszym postaciom byście mieli punkt zaczepienia. Każdy z Waszych BG dostaje psztyczka od MG w postaci Siniaka na czas tej tury. I jeśli takie sytuacje z brakiem postów i info będą się powtarzać to i takich BG będą spotykać ZŁE RZECZY. Zaś przedłużająca się zlewka dla mnie jest równoważna z wypisaniem się i rezgygnacją z sesji. Mam nadzieję na jakąś reakcję dialog, posty czy cokolwiek z Waszej strony. Ktoś ma jakies kłopoty, awarię czy inne sprawy z reala no zdarza się, że uniemożliwiają pisanie postów no ale jakiś znak dać można, że coś jest na rzeczy. A nie cały tydzień i ani słowa ostrzeżenia czy informacji. Mam nadzieję, że jakoś sie dogadamy w tej sprawie i się to jakoś sensownie wyjaśni. Ale stan takiej pernamentnej niewiedzy i zawieszenia w sesji kompletnie mi nie odpowiada.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline