Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-05-2007, 17:28   #12
Kokesz
 
Kokesz's Avatar
 
Reputacja: 1 Kokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputację
Ja też mogę się przyłączyć, ale mam problem w postaci nie posiadania podręcznika, a poza tym dawno nie grałem. Czy jest możliwość byś przysłał mi jakieś pomoce naukowe do stworzenia postaci krasnoluda (maga): jakaś tabelka czy coś.

Naprawdę dawno nie grałem i po prostu nie pamiętam.

Z góry dziękuję.



Mam już postać i daje ją tutaj bo nie mieści się w PW, przepraszam za to.

Oto moja postać

Rasa: Krasnolud
Imie: Bogrim Brokksson
Nazwisko: Woodshield, klan: Kazing
Pseudo: Zielonooki

SZ-4, WW-60, US-18, S-3, WT-4, ŻW-7, I-18, ZR-27, CD-54, Int-34, OP-60, SW-48, Ogd-16

Wzrost-153 cm
wiek-102 lata

Umiejętności:
- górnictwo
- bardzo wytrzymały(+ 1 do WT, już dodane)
- kowalstwo
- szósty zmysł
- powożenie

Profesja: Inżynier
Dodatkowe umiejętności:
- stolarstwo,
- inżynieria,
- czytanie i pisanie,
- sekretne znaki krasnoludzkiej gildii inżynierów,
- zastawianie pułapek,
- wykrywanie pułapek.

Ekwipunek:
-lekkie ubranie rzemieślnika + kurtka skórzana + płaszcz z kapturem
-topór
-torba na narzędzia, a w niej: 2 młotki, 20 gwoździ, 3 dłuta, szczypce, gruby drut (10 m), piła, pilnik, 2 stalowe kołki
-kilof
ukryty symbol swojej gildii krasnoludzkiej

Historia:

Bogrim urodził się w rodzinie rzemieślniczej w twierdzy Karak Vam. Jego ojciec Brokk był znanym kowalem. Podobno umiał on jak nikt inny wykuwać ostrza toporów. Bogrim oczywiście do dziś nosi przy sobie topór ojca. Gdy zbliżał sie do wieku nastoletniego (wg lat krasnoludzkich) został wysłany do gildii inżynierów po nauki. Tam najbardziej zainteresował się tworzeniem nowych machn, zwłaszcza machin bojowych.
Jednak jak się okazało odziedziczył po swoim dziadku Tolmirze Białobrodym, umilowanie do podróży. Tak więc od czasu do czasu wybierał się w podróż.
 

Ostatnio edytowane przez Kokesz : 12-05-2007 o 11:40.
Kokesz jest offline