Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-06-2016, 12:29   #14
Ehran
 
Ehran's Avatar
 
Reputacja: 1 Ehran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputację
Mam postać wyłącznie na bazie Only War, do DH2 nie miałem czasu zerknąć.
Co do mocy, mam: trochę divination, Telekine Dome, Dominate, Invisibility, większość z pyromancy. PR 5.

tutaj jest fajna stronka do Only War :
Only War - Gagetown Gaming

Napiszcie też może, co za uzbrojenie tak macie, w czym się specjalizujecie, to pomoże trochę w zgraniu drużyny.
Nawet jak postacie się nie znały wcześniej, to część widać gołym okiem (jak np pancerz i ciężką broń) a drugą część mogły sobie przekazać podczas lotu, wiedząc wszak, że razem startują na misję. Może towarzyszący nas inkwizytor miał nasze teczki i się nimi podzielił... jakkolwiek, będzie nam łatwiej znając nawzajem swoje możliwości, choćby jedynie w przybliżeniu.

Jeszcze pytanie odnośnie Camerades, są z nami? Czy to taka misja bez?

@Znajomości
Moja postać jest już dłużej na służbie inkwizycji, jak ktoś zainteresowany znajomością, proszę o kontakt, to się coś naskrobie.

Cytat:
Napisał Gveir Zobacz post
Są pod nami? Nie widzą nas, jako ludzi, tylko rozbite pojazdy?
Myślę o tym, aby wypalić pilotowi w ryj z lasa. Mam celownik nokto, więc bez problemu go namierzę.
to strzelaj

Cytat:
Napisał Gveir Zobacz post
Proponowałbym po moim strzale i ewentualnie Kevlara, aby któryś z naszym psioników użył mózgojeba na hovery, a drugi sfajczył ciężki sprzęt. Choć szkoda trochę... bo w wypadku, gdyby dało się ręcznie je obsługiwać, mógłbym je przejąć i pruć do posiłków.
mój dominate ma za mały zasięg, góra 25m (a raczej, czytaj bezpieczniej 15m).
Jedynie sun burst sięga na 100m
Albo mogę też poczęstować działka mocą inferno, przy promieniu 5m powinien sięgnąć je wszystkie.

Ogólnie wolał bym jednak jak najmniej mocy używać na unfettered
 

Ostatnio edytowane przez Ehran : 20-06-2016 o 12:31.
Ehran jest offline