Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-06-2016, 17:07   #44
Balgin
 
Balgin's Avatar
 
Reputacja: 1 Balgin nie jest za bardzo znanyBalgin nie jest za bardzo znanyBalgin nie jest za bardzo znanyBalgin nie jest za bardzo znanyBalgin nie jest za bardzo znanyBalgin nie jest za bardzo znanyBalgin nie jest za bardzo znany
Węglarz przysłuchiwał się przebiegowi rozmowy lekko zmieszany. Z jednej strony nie chciał mieć z tą wyprawą nic wspólnego i wolałby żeby ktoś załatwił to za niego. Z drugiej natomiast czuł że chce się przysłużyć jakoś, niekoniecznie jako tragarz, czy inny parobek. Zawsze marzył mu się los jego stryja, który dzielnie walczył w Kislevie z siłami chaosu, jednak jakoś zabrakło odwagi pójść tą drogą. Może nadszedł czas aby odmienić swoje życie?

-Nie znam się ja na wojowaniu, ale wiem że jak w jedną zimę chłop kupił se za mało węgla, to na drugą wziął drugie tyle, a nie wiadro więcej. Coś co zmasakrowało dziewięciu, pokona wielu z tuzina. Nie chcę się pisać na pewną śmierć... Bez wsparcia zbrojnych, nie ma co się tam pchać! Nawet nie wiemy z czym walczymy...
 
__________________
"Po co siem machać z mieleniem i pieczeniem chleba? Starczy wzionć siem za zabijanie, żarcie i brać pienionchy. I jeszcze łyknąć psa na patyku... Chrupie i fajnie się szarpoli."
Balgin jest offline