Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-05-2007, 18:21   #9
Tokokamre
 
Reputacja: 1 Tokokamre jest jak niezastąpione światło przewodnieTokokamre jest jak niezastąpione światło przewodnieTokokamre jest jak niezastąpione światło przewodnieTokokamre jest jak niezastąpione światło przewodnieTokokamre jest jak niezastąpione światło przewodnieTokokamre jest jak niezastąpione światło przewodnieTokokamre jest jak niezastąpione światło przewodnieTokokamre jest jak niezastąpione światło przewodnieTokokamre jest jak niezastąpione światło przewodnieTokokamre jest jak niezastąpione światło przewodnieTokokamre jest jak niezastąpione światło przewodnie
Gdy nieznajomy podszedł, Złocisty zasyczał mi do ucha. Spojrzałem kątem oka na przybysza, zza chusty osłaniającej mi twarz było widać tylko moje szare oczy - Nie, nie wiem. Sam przebywam na tej pustyni już od bardzo dawna. Ale jeśli dasz mi... jej trochę wody, zapytam duchy o drogę... o ile tym razem mi odpowiedzą. - powiedziałem, myśląc w tym samym czasie Ratunek? Czyżbym się więc pomylił i ta kobieta nie jest została przysłana przez duchy? Nie, to niemożliwe...
 
Tokokamre jest offline