Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-06-2016, 18:16   #24
Micas
 
Micas's Avatar
 
Reputacja: 1 Micas ma wyłączoną reputację
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
@Micas

- A mamy jakieś granaty dymne na stanie? Nie wiem czy pomocne na sensory przeciwników ale wiara w moc i Imperatora we mnie silna jest A jakby w tych zepsutych furgonach były wyrzutnie granatów dymnych/flar jak przy współczesnych wozach bojowych czy latadełkach to już w ogóle bym się nawet bujnął do kabiny by je włączyć

- I nie do końca mam namiar na to jak wygląda ta kopuła co drugi furgon się rozkrzaczył. Da się tam zeskoczyć/biec z wraku?

- I czy z drugiego wraku widać te latacze tak? A te działka na górze? Bo nie jestem pewny czy jak jesteśmy niżej to nas przed nimi te lądowisko jakoś osłania czy nie. Czyli czy jesteśmy pod ogniem z góry i lataczami z dołu czy tylko w tej chwili te latacze/latach nas kłopocze.
Zwyczajne petardy dymne nic nie poradzą na podczerwień, termowizję i fotowizjery. Przyjmij, że walczycie nie z jakimiś pierdami, tylko ludźmi o podobnej klasie, co wy.

Furgonetki były cywilne.

Bo to nie jest kopuła. Arvelus się nieco rozpędził, ale ostatecznie: nie jesteście na żadnej płaskiej powierzchni. Wyłazisz z (obsuwającej się) furgonetki, to jedną nogą wisisz w powietrzu. Pełen luksus. Do wspinaczki.

Z waszej pozycji widać wznoszące się hovery. Nad wami, nieco po skosie, jest płyta lądowiska. Nie widać co tam się dzieje. Obydwie strefy akcji nie mają na siebie wpływu.

Gwoli uwagi: vox nie działa. Obydwie ekipy nie mają możliwości komunikacji.
 
__________________
Dorosłość to ściema dla dzieci.
Micas jest offline