Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-06-2016, 18:39   #31
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Amon Zobacz post
Tak też wybrałem

Zulus Czaka ma...a fa..a
Tylko trzeba wziąć na poprawkę, że wiele ludów z powyższego linka jest dodanych z kampanii blogera (Wilderlands of High Adventure). Na Obsidian Portal ładuję materiały głównie z Player's Guide wydanego przez Necromancer's Games, więc opisu takich Mgona raczej nie uświadczycie - ważne, że są... Zulusami i mają kolor skóry pasujący do avatara. Akurat wielką zaletą tego settingu jest możliwość dopasowania go do swoich potrzeb - co prowadzący, to inny świat, i różnic nie widać wyłącznie w detalach ("W moim Starym Świecie nie ma krasnoludów czczących Chaos."). Innymi słowy, w tej sesji postać gracza jest ważniejsza niż setting.*

* Swoją drogą, chyba nigdy nie widziałem artykułu napisanego na temat takiej dychotomii - zdecydowanie ciekawsze zagadnienie niż kolejny "storytelling kontra kostki".

e. Dorzuciłem na Wiki wspomnianą zasadę dot. piśmienności postaci.
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 20-06-2016 o 19:45.
Lord Cluttermonkey jest offline