Wątek: Arkadia LpMUD
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-06-2016, 20:39   #11
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
A zgłaszaj sobie co chcesz. Ja po prostu próbuję być pomocny. Męczą się ci wizowie i męczą. Niech się nie katują i nie piszą dla tej bandy debili za jakich mają graczy (przynajmniej większość).

Cytat:
Napisał Sither Zobacz post
I nie wiem skąd ty bierzesz informacje, naprawdę! Sporo osób zarabia wciąż na rybach, nie brakuje też zielarzy a zioła wciąż działają... I skąd wniosek że znajomość świata przeszkadza w grze? Nie odczuwam tego wcale.
Z tym wszystkim jest jak z polskimi inwestycjami w tym cytacie:

<ciach>

Zioła działają tylko napisz, że tylko dwa każdego rodzaju co nie wystarcza nawet do wyleczenia poziomu zranień. Nosi się tylko delionę.

Na rybach zarabiają? Jestem skłonny w to uwierzyć. Masochizm w końcu występuje.

Co do jednego masz rację. Macie nadmiar wolnego czasu to pobawcie się w archeologów i załóżcie tam konto. Zobaczcie prehistorię gier sieciowych.


//Mira: wykropkowany wulgaryzm to też wulgaryzm, o czym jasno traktuje regulamin LI

To był cytat na litość boską. Pracownica wydawnictwa tego nie rozumie?
 
__________________
Zawsze zgadzać się z Clutterbane!

Ostatnio edytowane przez Ulli : 21-06-2016 o 13:36.
Ulli jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem