Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-05-2007, 18:45   #34
Wernachien
 
Wernachien's Avatar
 
Reputacja: 1 Wernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodze
Przede wszystkim: dyskusja dotyczy tego, czy stary WoD odchodzi w zapomnienie, zeszliście więc trochę z tematu

Ponad to:
Absolutnie zgadzam się ze stwierdzeniem Marcysia, że nowy Wod to zupełnie inny system i że zwyczajnie nie warto go dyskwalifikować dlatego, że jest inny. Czy lepszy nie wiem - zapewne wyjdzie w praniu. Systemu nie powinno się oceniać po podręczniku, czy jakiejś sesji - warto pamiętać, że mogla być ona po prostu słabo poprowadzona.

To normalne, że wiele osób bojkotuje reaktywacje - tak jest z zespołami muzycznymi, gdy wchodzi nowy wokalista, tak jest z ekranizacjami filmów, gdy stara wersja jest kultowa, tak jest ZAWSZE. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to swoisty szowinizm, a co za tym idzie, marnie to świadczy o nas :P

Tsumanu, wdałeś się w dyskusję i w prosty sposób odpadasz z powodu niewystarczającej wiedzy. Co gorsza ciężko ci się do tego przyznać i ciągniesz rozmowę w absurdalny sposób. Używasz ostrych sformułowań jak "Homogenizowana breja'" nie mając na uzasadnienie nic poza "nie podoba mi się". Jasne - wszyscy mamy prawo do swojego zdania, ale ty jednocześnie obrażasz tych, którym nuWoD się podoba.

Nie odpowiada ci system? Nie graj. Uchowasz stary świat od zapomnienia a tłumy będą układać pieśni ku Twojej chwale. Ja jednak dam ci minusa, bo tak powierzchownej i nietolerancyjnej osoby jak ty dawno nie spotkałam. Można wdawać się w polemikę, ale trzeba to robić w cywilizowany sposób.
 

Ostatnio edytowane przez Wernachien : 11-05-2007 o 21:24.
Wernachien jest offline