Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-06-2016, 23:10   #35
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Dwa latacze z tego co zrozumiałem lecą do kogo innego, ma nadlecieć trzeci. My jesteśmy pod ostrzałem działek i to je każe nam niszczyć inkwizytor, ale pojawia się tyle koncepcji, że mam problem to ogarnąć. Ktoś ma granatem rzucać.

Ehran będący w mojej drużynie użył inferno, ale nie wiem czy na działko czy latacza.

Przepraszam, że tak bezładnie paplam, ale próbuje to sobie uporządkować.

Gveir ty też psionik? Kurna sami dziwacy i inkwizytor do tego. Drużyna straceńców.

Mistrzu czy akcje będą rozliczane dopiero jak wszyscy damy posty z deklaracjami? Trochę głupio uderzać mocą psioniczną z forsowaniem na cel zniszczony przez kogoś innego.

Miałem dać teraz posta, ale czekam na deklaracje innych i przede wszystkim na Inkwizytora.


Jakie mam plany i możliwości do informacji Valtharysa. Raczej bym mu powiedział co potrafię.

Planuję uderzyć z forsowaniem mocą psioniczną topiący snop w jakiś wolny cel, czy to działko czy trzeciego nadlatującego latacza.

Zasięg: 35 m
Penetracja: 14
Obrażenia: 1k10+5+21

Broni dystansowej nie wyciągnę bo jej nie mam. Mam tylko miecz psioniczny. Mistrzowi przypominam o polu konwersyjnym 50% i mocy odruchowej przeczucie, jak będzie mi robił krzywdę.
 
__________________
Zawsze zgadzać się z Clutterbane!
Ulli jest offline