Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-06-2016, 19:28   #20
Highlander
 
Highlander's Avatar
 
Reputacja: 1 Highlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputację
Kiedy zaczynamy? Dobre pytanie. Pozwólcie, że przedstawię wam sytuację.

+ Pełne pakiety (kart i historii) mam dwa. Od pana Burgle'a i od pana Amona. Obie paczuszki śliczne. Opowiastki oryginalne i pełne elementów nadających się do eksploatacji.

+ Zgłoszeń mam... hurm. Trochę więcej. Przynajmniej trzy więcej. Morri, Raist2, a nawet -2-, który zgłosił się poza tematem... chociaż prosiłem, żeby tu przyklepał.

+ Raist2, bez dramatów proszę. Przedłużę rekrutację o dwa dni. Nie oczekuję od nikogo twórczości pokroju B. Prusa. Zwyczajnie napisz coś. Cokolwiek, co pozwoliłoby mi poznać Twojego bohatera i styl pisania. W tym momencie górny limit graczy (czterech) nie jest jeszcze nawet zapełniony, więc masz stuprocentowe szanse na udział jeżeli tylko nadeślesz materiały.

+ Morri, chłopcze złoty, cóż się z Tobą dzieje? Kontaktu nie mieliśmy żadnego, nic też nie zawitało na moje PW. Smutam. Moja dusza praktycznie krwawi.

+ Przedłużenie rekruty o dwa dni nie oznacza, że cokolwiek stanie w miejscu. Dla osób z uzupełnioną metryczką zacznę pisać już jutro. Post wprowadzający powinien pojawić się w piątek wieczorem (06.24), może trochę wcześniej. Planuję powołać do życia googlowy dokument z ogłoszeniami parafialnymi oraz prywatnego doca dla każdego z graczy. Ustawki piśmiennicze będziemy ustalać właśnie w doku informacyjnym. Oczywiście jeśli ktoś ma inny pomysł na organizację pracy, chętnie wysłucham propozycji.
 
__________________
Beware he who would deny you access to information, for in his heart he dreams himself your master.
- Commisioner Pravin Lal, Alpha Centauri

Ostatnio edytowane przez Highlander : 21-06-2016 o 22:10.
Highlander jest offline