Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-06-2016, 22:20   #41
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Amon Zobacz post
Clut-> śledziłem play test od początku, w zasadzie idea backgroudów była taka, żeby gracze mogli je wymyślać razem z mg.
Na zasadzie: gracz sobie duma, a mg ujmuje to w mechanikę za pomocą właśnie backgroundu.
Może mógłbyś coś pomodyfikować razem z graczami tak żeby wilk(mg) był syty i oca(bg) cały

Nie mówie za siebie dla mnie wszystko jest git
Jak najbardziej, zresztą już o tym pisałem za czasów Strażnicy. A poradniki optymalizujące postać pod względem backgroundu to jakaś porażka... Na końcu tworzenia postaci napisałem za Gygaxem, że:

Cytat:
There is no reason that players cannot be allowed to play as virtually anything, provided they begin relatively weak and work up to the top. (…)
e. Podręcznikowe warto jednak przejrzeć, bo pokrywają dobre 80% pomysłów na postać.

---

Wspominałem o zasadzie domowej dot. wysokiej temperatury - miała być domowa, a będzie ta z DMG (twórcy pomyśleli za mnie) - link. Niestety będzie lato i trzeba się liczyć z możliwością temperatury powyżej 100 stopni Fahrenheita (to koło ~40 stopni Celsjusza?).
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 21-06-2016 o 23:20.
Lord Cluttermonkey jest offline