Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-06-2016, 07:36   #45
Azrael1022
 
Azrael1022's Avatar
 
Reputacja: 1 Azrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
To jak jest z linią dowodzenia,stopniami itd.? Jakaś rozpiska czy co to by mi bardzo ułatwiła orientację. I w sumie jest jakaś oficjalna "etyka" czy coś podobnego jak powinniśmy się do siebie wzracać? Imieniem? Nazwiskiem? Stopniem? Jeszcze jakoś inaczej?
I tu psikus, bo Diesel nie przydzielił dowództwa w sekcjach, także będziemy musieli doprecyzować to sami. Nie wiem tylko jak mają się do siebie stopnie w OW (coś na kształt armii) i DH (wymyślone na potrzeby systemu).

Co do tytulatury, to skoro jesteśmy w Siłach Operacji Specjalnych, wypadałoby się zwracać do siebie po imieniu czy ksywie, bez całej tej formalnej otoczki. Tak bym widział zachowanie wśród gwardzistów, nie wiem co na to grupa inkwizycyjna.

P.S. Fajne wspominki, Pipboy!
 
Azrael1022 jest offline