Wątek: Wild Dogs
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-06-2016, 12:04   #30
Ali
 
Ali's Avatar
 
Reputacja: 1 Ali jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwu
Okej, mniejsza o moją powyższą prośbę. Trudno. Cieszę się, że pomysł przynajmniej niektórym podpasował. Imo w tej sesji był zdecydowanie na miejscu, no ale.

Mam jednak inną sprawę: ruszmy sesję. Nie mówię, że w tej chwili, że koniecznie dziś. Nie należę do hiperaktywnych graczy (nadgodziny w robocie, weekendowe wyjazdy czy właściwie zerowa możliwość dostępu do neta - słowem: życie), o czym powiadamiałam Elasa i stąd brały się nasze rekrutacyjne wahania. Jednak przestój taki, jak teraz mamy, bez żadnych powiadomień w komentarzach, że coś komuś chwilowo nie pasi terminowo, i to przecież na samym początku gry - to jest groźne dla całokształtu. Nie uważacie?
 
__________________
"We train young men to drop fire on people, but their commanders won't allow them to write "fuck" on their aeroplanes because it's obscene." Apocalypse Now
Ali jest offline