Wątek: Wild Dogs
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-06-2016, 12:21   #32
Ali
 
Ali's Avatar
 
Reputacja: 1 Ali jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwu
Dla mnie nieważne, ile postów się pojawi i niekoniecznie nawet do MG piję. Może widzę wszystko w czarnych barwach, ale jakoś szczęścia na LI nie miałam i w sumie ze wszystkich sesji, w których brałam udział, do finału dotarła tylko jedna. I brak ciągłości rozgrywki był jednym z nie do końca dobrych znaków.

Elasowi w trakcie rekrutacji obiecałam, że zajrzę na doca przynajmniej ten raz dziennie, żeby nie opóźniać i tak dalej. Dlatego, Nami, musisz zrozumieć moje zdziwienie, że jest przestój. Wystarczy mi informacja, że tempo ustalamy na umiarkowane i moje "lęki" o sesję odejdą w niepamięć.
 
__________________
"We train young men to drop fire on people, but their commanders won't allow them to write "fuck" on their aeroplanes because it's obscene." Apocalypse Now
Ali jest offline