Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-06-2016, 20:02   #112
Aisu
 
Aisu's Avatar
 
Reputacja: 1 Aisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skał
A ja mam takie pytanie o Blush of Life. Na początku sesji powstała konsternacja na temat ludzkich odruchów Zosi, więc chciałem doprecyzować jakich zasad tu używamy.

1. Czy Blush of Life działa tak jak w Wampirze Maskaradzie? Koszt 8- Humanity?

2. Czy uzywamy może zasad z Vampire: Dark ages. (z którego oficjalnie korzystamy), gdzie Blush of Life nie funkcjonuje, ale jego funkcje spełnia zaleta Sanguine Humor?

3. Czy używamy zasad z Dark Ages: Vampire, gdzie do aktywacji blush of Life koszt jest 6-Self control dla path of Humanity, i 8-Self control dla wszystkich innych? (co jest zdzierstwem, już mogli zrobić 8 - (Self Control + Conscience) dla wszystkich )
 
__________________
"I may not have gone where I intended to go, but I think I have ended up where I needed to be."
Aisu jest offline