Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-06-2016, 22:28   #49
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Zmieniłem Ci avatara na mordę Kasrkina w hełmie.
- No widzę właśnie... No trudno, niech będzie.


Cytat:
Co do wspominek, jest poważny mankament chronologiczny - Azul był z Cotantem i Dieselem na tułaczce po Malice. Zginął dopiero w służbie Inkwizycji, w konfrontacji z Czarnoksiężnikiem Chaosu i jego przydupasami (końcówka rozdziału 3, ostatniego).
Poza tym, od końca Wojny Wraków minęło raptem parę miesięcy, nie dwa lata. Dwa lata to trwał ów konflikt *oraz* inkwizycyjna obława na kulty Chaosu (i nie tylko), prowadzona w całym Calixis *w międzyczasie*.
- Taak?? No popacz ciemny blondyn jak nie spamięta to zmyśli albo przekręci... Sorry, pisałem z pamięci jak mówię a sesja skończyła się z rok temu no i też trochę trwała no to widać mi sie rozmyło to i owo po czasie. A te 2 lata wziąłem chyba właśnie z tej chronologii z doc i mi się zlało z czasem widocznie.



Cytat:
Co do stopni wojskowych - trepy mogą sobie ustalić jasną hierarchię na bazie swoich stopni wojskowych. Diesel *nie* jest dowódcą ani komisarzem (został wywalony z Komisariatu i nie przyjęty ponownie, nawet po oczyszczeniu nazwiska i rekrutacji przez Inkwizycję). Według prawa jest on w tej chwili cywilem/kombatantem o bliżej nieokreślonym, dawnym stopniu oficerskim. Nominalnie mógłby trepami dowodzić.

Nie zostało to (jeszcze) powiedziane na sesji, ale liderami ekipy są Jethro Sejan i Matuzalem. Ten pierwszy dzierży Rozetę Inkwizytora, ten drugi to jego Przesłuchujący (prawa ręka/zastępca). Jakby ktoś nie pamiętał z rekrutacji...
- Spokoloko Taka moja prywatna schiza co do jakichś tam shierarchizowanych instytucji, że ktoś jest nad kimś i pod kimś najczęściej. Bez stopni to zawsze jakaś taka cywilbanda mi się kojarzy i prawo pięści a nie wojo Ale spoko, jak mówisz, że Ci dwaj panowie wodzą mir w naszej elitarnej grupie speców to już mi dużo rozjaśnia Dzięki za doprecyzowanie tego.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline