Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-06-2016, 23:31   #1
Highlander
 
Highlander's Avatar
 
Reputacja: 1 Highlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputację
[Wod-esque] Freedom's Chains - Komentarze

Biję się w pierś, ale nie zdołałem dzisiaj ze wszystkim się wyrobić.

Post gotowy w 3/4, brakuje części pana Burgle'a, którą dopiszę jak tylko zbiorę swoje żałosne cztery litery z łóżka. To samo tyczy się liryk, dokumentu taktycznego na goglach i obrazków postaci. Możecie za ten czas pokomentować i powrzucać obrazki swoich bohaterów. Tylko prosiłbym ujednolicić szerokość, powiedzmy na 200 pikseli. Wysokość dowolna.

A teraz idę sobie umrzeć.

Mea Culpa. Mea Maxima Culpa.

EDYCJA: Otrzymaliście właśnie na PW linki do doca parafialnego. Proszę, nie dzielcie się nimi z nikim poza tematem. W przeszłości zdarzały się tajemnicze erozje zawartości takich dokumentów.

EDYCJA 1.1: Skończyłem rozsyłać odnośniki do Waszych prywatnych dokumentów. Zgodnie z WoD'ową tradycją, możecie w nich umieszczać wszystko, o czym nie powinni dowiedzieć się pozostali gracze - zawiłe intrygi, plany wbicia komuś noża w plecy, preferencje muzyczne...

EDYCJA 1.2: Obrazki wrzucone, elokwentny cytat dopisany, królikom dane.

EDYCJA 1.3: Jest ostatni fragment. Jeszcze raz przepraszam, że Herr Burgle musiał się naczekać. Post startowy uznaję za (prawie) kompletny. Jeszcze tylko trochę kosmetyki.

EDYCJA 1.4: W końcu wrzuciłem awatar.
 
__________________
Beware he who would deny you access to information, for in his heart he dreams himself your master.
- Commisioner Pravin Lal, Alpha Centauri

Ostatnio edytowane przez Highlander : 04-07-2016 o 22:18.
Highlander jest offline