Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2016, 21:36   #10
Darth
 
Darth's Avatar
 
Reputacja: 1 Darth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Napisał Perrin Zobacz post
To zagraj łotrzykiem- też inteligentny, a nie czarodziej
Cytat:
Napisał Demogorgon Zobacz post
10 w Pathfinderze to poziom przecietnego człowieka, a w zależnosci od tego, co chcesz robic, to możesz potrzebowac wysokich statsów dla wojownika w INT (bo skille potrzebne).Poza tym mozesz użyć klas, które idą w walkę, ale kładą nacisk na któryś mentalny stat. Magus i Rogue - Int, Monk, Barbarian, Gunslinger - WIS. Tak na przykład.
Nie bierzcie mojej frustracji za brak wiedzy, bardzo proszę. Jeśli miałbym odgrywać staty, koncept postaci który rozważałem wymagałby mniej więcej 12 Int/Wis/Cha. Klasy skupione na fizycznej konfrontacji radzą sobie średnio w porównaniu do magów w D&D 3.5 i pochodnych nawet bez takich ograniczeń,

Nie chodzi tutaj o to że nie jestem w stanie skonstruować archetypu wojownika pod pathfindera, tylko o to że nie jestem w stanie skonstruować archetypu który...

Hmm. Tak z ciekawości: Jak w tej chwili wygląda drużyna pod względem klas?
 
__________________
Najczęstszy ludzki błąd - nie przewidzieć burzy w piękny czas.
Niccolo Machiavelli
Darth jest offline