Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-06-2016, 01:45   #109
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
[quote]- Post jest w terminie więc zaczynamy kolejna turę. Termin dla Was do północy czw. 30.VI.


PD


- Stalowy, Merill, Adi i Lemi po 10 PD.



Omówienie


- Tu zrobiłem małą ściągę do sesji: https://docs.google.com/document/d/1...jq_yEF5RQ/edit



@Stalowy

- Podaj cenę albo jakoś inaczej rozegraj tą gadkę to zależy co właściwie facet powie. Orientacyjnie to "kurs" bazowy w takiej sytuacji to parę małych ammo, fajek czy flacha albo dwie do łapy powinno załatwić sprawę.


@Kinomaniacy

- Nie wiem czemu nikt nie wrzucił gotowego produktu postopodobnego z doc więc ja wrzuciłem w swój kawałek. Ale wolałbym byście Wy wrzucali swoje kawałki z doc.

- Co do śladów i tropienia to w sumie to co w ostatnim kawałku. Najlepiej orienci się w sytuacji Tristan reszta znacznie mniej. Ogolnie nie ma głównych gości tej kiblowej imprezy czyli ciała ofiary i samego mordercy. No i minęło parę dni, czas i różnoracy goście znacznie zatarły ślady.


@Maciek

- No żadnej reakcji z Twojej strony więc widać musimy się pożegnać. Jeśli to sprawa losowa czy z innego real'a a chciałbyś wziać udział w tej sesji to odezwij się. Ja w każdym razie lubię jasne sytuację i póki co przejmuję Twojego hiroła i schodzi on na boczny tor. Dziękuję Ci za poświęcony czas i zrobienie postaci do sesji.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić

Ostatnio edytowane przez Pipboy79 : 26-06-2016 o 01:50.
Pipboy79 jest offline