Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-06-2016, 02:18   #342
Leoncoeur
 
Leoncoeur's Avatar
 
Reputacja: 1 Leoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ciekawe rozwiązanie Leoncouer dajesz Wila. Może wykorzysta moce do ucieczki (O ile na drodze nie stanie jej pani)
Wątek Wili jest fluff. Wila jest strasznie kreatywna i inteligentną graczką (powinienem dziekować, że mam przyjemność jej prowadzić), ale fakty sa takie, ze mloda dziewczyna vs wampiry... To dla mnie wyzwanie troche by nie naginając realiow i nie wykorzystujac pewnej wiedzy z poziomu GM... torpedowac jej ewentualne plany. Cokolwiek Wila zamierza... czy wydostac się z PKiN, czy coś innego... to przy poziomie NPC jakie maja ja w łapskach? Biorac pod uwage, ze Wila jest ciut z przodu... nie moge tez niestety jechac z nią fabula nawet ograniczoną do zlotej klatki


Aktualnie sysko zalezy tylko i wylacznie od Sykurskiego. Ani Wila ani Hakon, pozamiatawszy sytuacją swoich postaci nie maja opcji by rozwiązać sesję.

Z drugiej strony bede futrzastą piersia zasłaniał Mirka, gryzł i drapał, gdyby kto chciał na niego choćby myslą wywierać presję. Chocby i chciał zrezygnować z sesji i miałbym ją zakończyć.

Pójdę nawet dalej.

Wiedząc jak Mi Raaz ma ostatnio ciężko w lajf i miota się obcinająć swe sesje, nie mając czasu, nie mając opcji... Nawet widząc chęci i doceniajac je (serio stary) po ostatnim wpisie na gdoc...

Zamykam sesje.
Niech to będzie moja decyzja.

Zamykam ją bez postów kończących zostawiając pozostale wątki otwartymi.
Moze stykniemy sie w tym skladzie kiedys? Wyciagniemy JTS z archiwum? Dokonczymy? Byloby mi wrecz nieopisywalnie przyjemnie.
Za miesiac, rok? I dacie mi mozliwosc puszczenia jednej piosenki w sesji?

Kiedys. Oby.
A jak nie... To i tak nikt mi nie odbierze tej przyjemności jaką miałem Wam prowadząc. Mam nadzieje, że też trochę przyjemności z tego wynieśliście.

I mam nadzieję, że kiedyś skoczymy razem do Hydrozagadki by wyjść z klubu na papierosa z piwkiem w ręku, ogarniając czy są wokół jakieś kamery (Bo lepiej to niż iść do Progresji i natknąć się na Mietka...).
 
__________________
"Soft kitty, warm kitty, little ball of fur...
Happy kitty, creepy kitty, pur, pur, pur."

"za (...) działanie na szkodę forum, trzęsienie ziemi, gradobicie i koklusz!"

Ostatnio edytowane przez Leoncoeur : 26-06-2016 o 02:28.
Leoncoeur jest offline