Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-06-2016, 17:06   #10
-2-
 
Reputacja: 1 -2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie
Znam te fragmenty, przeczytałem sporo sesji i nie tylko.

Zapewne to wina mojego anachronistycznego podejścia, ale postaci, która torturuje kogokolwiek, choćby na rozkaz, nigdy nie nazwałbym dobrej; a praworządnego złego nie nazwałbym złym dlatego, że zabija tylko dla własnej korzyści - zwłaszcza że praworządny zły może być bezkresnie lojalnym i posłusznym żołnierzem, i znam problem ze złymi charakterami, z czego zły jest jak dla mnie pro-drużynowym wyjątkiem, bardzo ciekawym z perspektywy ideologii i podejścia, a przez praworządność właśnie kompatybilnym.

Jak Wild Bunch, żeby daleko nie szukać. Jak Platoon.

Czy dowolny prawdziwy korsarz...

Że paladyn i przedmioty nie dadzą się oszukać to oczywiste (paladyni widzą zło w sercu przecie).

No nic, byłem bardzo ciekaw i dzięki za czas na odpowiedź. Niestety o alignment zapewne tym razem zbastuję, ale z przyjemnością poczytam.
 
__________________
Nikt nie traktuje mnie poważnie!
-2- jest offline