Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-06-2016, 23:32   #50
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Kastor po ćwiczebnym pojedynku uśmiechnął się do młodego chłopaka z którym miał przyjemność walczyć.
- Mam nadzieję, że nie za mocno?- Zwrócił się do trzymającego się za przedramię. Ten kiwnął głową czy to w podzięce za walkę czy na potwierdzenie, że nic mu nie jest i odszedł do reszty.
- Nie chcę być darmozjadem na Pańskim wikcie więc z chęcią ubiję jakieś ścierwo rodem z chaosu. Podczas oblężenia zbyt wiele sposobności nie miałem uwięziony w ruinach wieży.- Podsumował najemnik słowa Kapitana.
- Gdzie są żołnierze i gdzie Ojca Oddo można znaleźć?- Spytał i sięgnął po resztę rynsztunku zakładając co trzeba na siebie.
- Dziękuję za lekcję i poradę i mam nadzieję, że wkrótce się zobaczymy ponownie Kapitanie- Von Grunberg uścisnął dłoń oficera i udał się we wskazanym kierunku.
- Ćwiczcie chłopaki. Teraz potrzeba sprawnych mężczyzn jak nigdy.- Odchodzący najemnik z kuszą w ręku zwrócił się na odchodne do zebranych młokosów.
 
Hakon jest offline