Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2016, 02:36   #1094
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Wybaczcie, że tyle to musiało trwać, ale wczoraj wieczorem napisałem posta tak słabego, że go dziś wykasowałem i od nowa pisałem. Znowu czeka nas walka, tym razem z jednym z dwóch przywódców hordy najeźdźców - niesławnym Ragushem Krwawym-Rogiem i jego doświadczoną w bojach hordą. Będzie ciężko, nawet bardzo, ale liczę na to, że przetrwacie to trudne starcie.

Wrogowie mają nieznaczną przewagę liczebną, no i mają ogry! Jednakże stoicie przy murach, macie przewagę terenu oraz wsparcie gromady strzelców, którzy będą w swojej turze dziesiątkować wrogów - pod warunkiem, że ci nie dostaną się do nich.

Mam dla was dwie mapki. Jedną przygotowałem w programie do ich tworzenia, nie jest idealna, nie jest przeskalowana, ale wydaje mi się, że bardziej oddaje otoczenie:



1. Ten pickup ma pusty bak i nigdzie nim nie odjedziecie, a tak na serio to jest to stary, poniszczony wóz, który stoi pomiędzy wykrzywioną bramą, a wyrwą w murze.
2. To namioty. Można się tam ukryć, ale raczej nie mają żadnej innej strategicznej wartości.
3. Zrujnowane chatki przy murach.
A. Strażnica, która jest tutaj znacznie mniejsza niż w rzeczywistości. Nie kierujcie się skalą w żadnym wypadku, nie ma ona najmniejszego sensu.

Druga mapka, ta bardziej interaktywna znajduje się tutaj:
https://docs.google.com/spreadsheets...it?usp=sharing
Podajcie współrzędne, na których chcecie postawić swoje postacie i powiedźcie co robicie. Dopiero w następnej turze pojawią się wrogowie, a po rozmieszczeniu waszych postaci ustawię waszych sojuszników.

Czas na odpis jest do piątku, ale jeśli kogoś ma nie być w następnym miesiącu to proszę o odpis wcześniej, nawet jeśli walka nie będzie do tego czasu skończona. Tak jak ostatnio rozpiszemy walkę w komentarzach, ale tym razem pewnie nie będzie ona w całości poprowadzona, a jedynie pierwsze kilka tur, po czym później sam dokończę, żeby nie przeciągało się to w nieskończoność.

Tura 1

Proszę o wstępny zarys waszego planu obrony Goboczujki oraz o deklaracje.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline