Wątek: Pay Off
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-05-2007, 22:34   #25
denis
 
Reputacja: 1 denis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwu
Olivia odetchneła ulga , gdy za barem pojawiła się Esperanza .
Nieogolony jegomosc , który tak lekko sobie poczynał , starajac się dosiegnac dekolty małej usiadł spokojniej na stołku i zerkajac barcznie na latynoske mruczał cos do siebie cicho .
Wpadał do tego Baru 3 razy w tygodniu i znał już temperamencik Esperanzy . Nerwt smierdzacy kierowca nie lubi dostawac po pysku , a szczególnie od dziki z taniego baru ...

Gdy Chris usłyszał słowa Esperanzy , w jego oczach zakreciły się łzy ...
„Bo ja chciałem ... nie wiesz „ spojrzał na Marii błagalnym wzrokiem ... „ zawsze mi się podobałas , odkad cie zobaczyłem pierwszy raz ...a teraz wyjeżdząm , moze wiecej sie nie zobaczymy . Chciał bys eee... , no wiesz „ Metolił w rekach zwitek banktnotów , najwyrazniej nie miał odwagi zaproponowac Marii tego po co przyszedł do "Lost Heven" ... a obecnosc Esperancy i jej wrednego jezyka wcale mu nie pomagała .
 
denis jest offline