Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2016, 12:56   #694
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ekhm... moim zdaniem to nie Carloss powinien dostać PD za dbanie o bezpieczeństwo Pani Saxton tylko my. Chyba że coś mi umknęło.

Żeby nie było. Wali mnie te 10 PD, czepiam się w imię zasad. A dawno się nie czepiałem w sumie.

Cytat:
Wy dopiero zaczynacie o nią dbać - jeszcze jej się może coś stać
A my już skończyliśmy opiekę i przekazaliśmy ją bezpiecznie w Wasze ręce
- Carloss dostał PD za rozsądne przekazanie leminga pod opiekę komuś innemu i za nie ciąganie jej za sobą do zgarnięcia PD-ków. Spodobało mi się to to dałem parę PD za takie zachowanie. A za każde z rodziny Saxton'ów to PD są jak i z April czyli za dostarczenie żywego leminga do reszty miejscowych lemingów. Na razie udało się to tylko z April. I gdyby udało się z Claire to dla mnie to operacja łączona więc Carloss też by dostał PD za tego questa bo w końcu on ją odbił i początkowo eskortował.



Cytat:
Przepraszam, życie rodzinne
- No szpoko. Zdarza się. Powodzenia w każdym razie życze.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline