Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-06-2016, 11:48   #8
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Seachmall Zobacz post
Czy jest Googledoc i jak wygląda czas na odpisy?
Ok teraz to były pytania.
Niczego nie narzucam. Jeśli gracze wykażą chęć, będziemy docować. Jeśli nie, tylko forum. Tak samo z odpisami. Obie te rzeczy ustalimy na początku sesji w komentarzach, zaznaczam jednak, że co do czasu, jedna tura musi mieścić się w przedziale 3-7 dni. Dłuższe tury zazwyczaj stanowią preludium upadku sesji.

Cytat:
Wstępnie się zgłaszam, żałuję jednak że nie będzie żadnej mechaniki, nawet najprostszej, opartej głównie na kości k20.
Jak pisałem, ja również chciałbym mechanikę. Dlatego, jeśli da radę, postaram się coś wykombinować. Wolałbym uniknąć pełnego storytellingu, bo walki wtedy traci sens. A ME bez walki to nie ME.

Cytat:
A czy można zgłosić się po prostu na kapitana statku, którym ma podróżować Widmo?
W założeniu to Widmo jest kapitanem. Podobnie jak Shepard na Normandii. Skoro owe Widmo jest głównym ośrodkiem decyzyjnym podczas misji, trochę dziwnie byłoby jeszcze kogoś nad sobą mieć. Chyba że poprzez kapitana statku rozumiesz kogoś, kogo okręt "wydzierżawiono" dla Widma. Wtedy ok, pod warunkiem rzecz jasna, że to nie będzie jakiś biurokrata ds. zbijania bąków, tylko aktywny członek drużyny . Najlepiej opisz mi na PW ten pomysł, jeśli się nie zrozumieliśmy.

Kolejna uwaga: nie wspomniałem o tym w rekrutacji, ale to dość ważne. To, że limit graczy wynosi 3-5, nie oznacza, że jeśli zgłoszą się cztery osoby, to wszystkie się dostają. Jeszcze nie ustaliłem, jaką liczbę osób przyjmę, w końcu kanon niejako narzuca 3. To nic pewnego na tę chwilę, jednak lojalnie uprzedzam, żeby nie było niejasności.

PS. Proszę, zajrzyjcie raz jeszcze do sekcji "Tworzenie postaci", gdzie dodałem ustęp o ekwipunku.
 

Ostatnio edytowane przez MrKroffin : 29-06-2016 o 12:02.
MrKroffin jest offline