Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-06-2016, 18:22   #17
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pan Elf Zobacz post
Jak bardzo doświadczone mogą być postacie? Oczywiście nie mam na myśli poziomu, tylko tak fabularnie. Zawsze chciałem zagrać asari biotykiem, ale nie wiem na ile "wykokszona" taka asari może być . Czy to poziom młodej Liary z ME1, Samary z dwójki czy może nawet Benezii?.
Jeśli chodzi o Widma, to mają być świeżaki w tej organizacji. A więc poziom Sheparda z jedynki, może trochę wyżej.

Nie-Widma muszą być na tyle doświadczone, by zainteresować swoją osobą Radę/Widmo. A więc przykładowo doświadczony najemnik po kilkunastu (nie kilkudziesięciu) bojach byłby ok.

Coś tak koło 5. poziomu w D&D .

Cytat:
Mam pytanie, kto został ludzkim radnym? Oby nie Udina
Prawdopodobnie Anderson, bo nie było go na posiedzeniu. Udina by sobie na to nie pozwolił . Jednak ludzki radny nie odegra żadnej większej roli. Jeśli założymy, że to Anderson, pewnikiem nie pojawi się nawet w pierwszej scenie z Radą. W końcu nie przepadał za polityką, a na dodatek ja wolę nie wciskać nikomu na siłę swojego head canonu .

W pierwszym poście będzie, stale aktualizowana, lista odebranych KP. Jeśli twojej tam brakuje - protestuj !
 
MrKroffin jest offline